Skandali Tea - Andi - Beart, ja përgjigjet e akuzave - Përputhen, 1 Shkurt 2021

1.02.2021
1 344 133 Näkymät

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on FIworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentteja
 • fatma ti per ca po del aty spo del.per pak fam e ca lekkk??

  amandaa hamandaa h7 päivää sitten
 • dhe teaa q luftoi deri n fund per t mbuluar veten 😂😂😂

  amandaa hamandaa h7 päivää sitten
 • Tea je dhelper dinake qe nga fillimi e deri ne fund te njejtin mendim kam pas dhe kam je nje femer shum shum e poshter mjer aj mashkull qe lidhet me ty se ti do ti shkatrrosh shum meshkuj

  fazile mehmetifazile mehmeti15 päivää sitten
 • Ju lutem 🙏Shikojeni videot ne kanalin tim 🙏🙏 fiworld.info/tools/3WbgDgXZfVQdRXDhKS73ag.html

  Perputhen EditsPerputhen Edits18 päivää sitten
 • Tea reagon perseri duke iu pergjigjur publikut 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 fiworld.info/goon/qn6c16fKvnivlX0/videot.html

  Pushteti 4Pushteti 418 päivää sitten
 • V vnhjkhcvvv b p

  Ramize AmziiRamize Amzii18 päivää sitten
 • POA MELISA POA 😂😂😂TI SJE ASPAK MA MIRE.. SHKO SE TE PRET PIDARASI ANDI.. PO EDHE TI DOT GJENDESH NE KET POZITE.. ATDHEUT NE FUND DO TI MBETEN KOQET E MIA.😂😂😂😂😂😂VEPRISTI QE KA EC MALE DHE FUSHA QE TE SHKON AZIL NE EUROPE..POR VAJZA E PASKA LEXUAR SHUUUM SHPEJT KARAKTERIN E ATDHEUT DHE BYE BYE VEPRIST.. 😂😂😂😂😂😂

  Bes BauBes Bau19 päivää sitten
 • MELISA NATYRISHT QE BEN LOJRA.. MELISA DHE FLLIQESIRA ANDI JAN SBASHKU.. SHPEJT DOT DEL E VERTETA.. BEARTI U TREGUA BURRE BURRASH.. JO SI FLLIQESIRA ANDI

  Bes BauBes Bau19 päivää sitten
 • VIJA NGA HICI DHE ME KAN SHFRYTEZUA IMAZHIN E ANDIT 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ PO KUSH TE BESON TY MOR DJAL I FLLIQUR QE KE VETEM LEKUN SYNIM.. PRODUKSIONI ESHT SHUUUM ME I MIRE SE CDO PRODUKSION GJERMAN.. KTA TE DY DOT ISHIN NE GJYGJ SIKUR TE ISHIN NE GJERMANI.. PER MASHTRIM DHE AKUZA TE PABAZUARA NE ASGJE... KY GENJESHTARI QE GJOJA KA HARXHUAR NGA 10.000EURO NE NATE.. NDOSHTA KA ENDERUAR SE KA HARXHUAR AQ LEK.. GENJESHTAR NR 1..CKA TE BEN LEKU STA BEN AS ARMIKU!!! KUR JA JEP DOREN MASHTRUSIT, AJ TA HA EDHE KA... TOP CHANELI DUHET TE PADITEN DHE DUHET TI KTHEJN LEKET QE KAN FITUAR PA TE DREJTE.. FAMA DHE LEKU JAN FAJTOR.. DY FLLIQESIRA SBASHKU..

  Bes BauBes Bau19 päivää sitten
 • HIQE CIGAREN MIRE SE UN MENDOJ SE ANDI ESHT NJE GAY.. ASHTU THITH EDHE K.... ANDI KA QENE NE DIJENI TE TEAS.. U PASURUA NGA PERPUTHEN, DHE FLLIQESIRA DEL DHE FOL KUNDER TOP CHANELIT.. KY KAFSHOJ DOREN QE E KA USHQYER.. UN DO TI KISHA NDJEKUR PENALISHT TE DYT... KTA FLLIQESIRA KAN MASHTRUAR 1 MILION SHQIPTARE.. DHE AJ QE PAGUAN TEAN DHE ANDIN PER REKLAMA, ESHT I NJEJTI MUT!!! MBAJENI MEND FJALET E MIA.. ANDI "PIDARASI" DHE MELISA KAN NJE LIDHJE TE MSHEHT.. PO SHPEJT DOT DEL E VERTETA NE DRIT!!!

  Bes BauBes Bau19 päivää sitten
 • Tu e perdor ende emrin e teas dhe andit per klikime, beni nam me gjith at trysni tek konkurentet

  Iu IuIu Iu19 päivää sitten
 • Arjan Konomi per kryeminister👏🏻👏🏻👏🏻

  doliio volaydoliio volay19 päivää sitten
 • U perdore dhe te hodhen ne kosh o andi 1.ta beri mire bearti qe te perdori si breke o i peshtire.ti nuk ke moral bashke me ate bushtren fshataren e fierit

  Isidor DhramiIsidor Dhrami20 päivää sitten
 • Andi 1 baraz me plehre

  Isidor DhramiIsidor Dhrami20 päivää sitten
 • Ca do thuash tani o letyre andi 1 qe ju ture andit 2 o i peshtire.publiku te perbuz dhe do pesosh nje dem ne bisnese se nuk te takon gje vec neverise

  Isidor DhramiIsidor Dhrami20 päivää sitten
  • Mashalla per meloqen Qeka ber goc e mir ben filma sikur nuk eshte ne dijeni per andin dhe per teje . Reja eshte nje femre e requr me keto istorira

   doliio volaydoliio volay19 päivää sitten
 • O andi 1 o i degjeneruar thuaj mamit te sponsrizoj pushimet e beartit me ate plehren tean qe as emrin sja vlen tja permendesh

  Isidor DhramiIsidor Dhrami20 päivää sitten
 • Tea 👎👎👎 shumzim me 0. Kam qem një fanse e teas😏 zhgënjim i madh. TURP TI VIJ....

  fjorda Dervishifjorda Dervishi20 päivää sitten
 • Vilson skarra

  Sidrit SkaraSidrit Skara20 päivää sitten
 • Bora eshte pjese e lojes dhe tallet me publikun kur ben sikur nuk di gje.komplet bastarde bora je per turp

  Isidor DhramiIsidor Dhrami20 päivää sitten
 • Ca shtrige kjo fatma

  Silva TafciuSilva Tafciu20 päivää sitten
 • I dogji Melises dhe Atdheut fjala e Edisonit 🤣 Melisa fake deri te floket 🤣

  mikea hiooimikea hiooi20 päivää sitten
 • Pa qfar moderatore pa pik kulture qysh nderyhyn veq vet fol

  hate jasharihate jashari20 päivää sitten
 • Gjynah Bora pale qfar kontrate e ka qe e detyrojn me rrejt kaq mir

  Kosova GamingKosova Gaming20 päivää sitten
 • Si ka per tqen produksjoni i paster Kur kjo drejtusja e emisjonit Ka ndar familjen e vet

  Jozi MarkuJozi Marku20 päivää sitten
  • Z0g0g hd

   mikea hiooimikea hiooi20 päivää sitten
 • Prishja e ciftit Andi-Tea i ka zhgenjyer me shume shqiptaret sesa qeverisja e Edi Rames kto 8 vitet e fundit....

  bobi londresbobi londres20 päivää sitten
 • 🦦

  Megi EMegi E20 päivää sitten
 • I humbet vlerat un i besoi tea dhe andit emision vari bidonato e vazhdoni akoma tu rreit popllin ma dai

  Miri korraMiri korra21 päivä sitten
 • Po eshte e vertet qe talleni me njeritjetrin dhe ati brenda ne emision Beni si te ndershme mjer ajo familje nje ju fut ne der

  Z bZ b21 päivä sitten
 • Amon kush po te kritikon kjo qe merret me kuja 😂😂😂😂😂

  Z bZ b21 päivä sitten
 • Mashalla per meloqen Qeka ber goc e mir ben filma sikur nuk eshte ne dijeni per andin dhe per teje . Reja eshte nje femre e requr me keto istorira

  Z bZ b21 päivä sitten
 • Mevlan 🥰🎩🍨

  Pal ShjefniPal Shjefni21 päivä sitten
 • Po kur flet dhe kjo Ana qe deshte te bente kompormis qe te dilte cift me Arbrin

  Arta PousiaArta Pousia21 päivä sitten
 • po ksak fatmes kisj i ka dhene fame se flet pa lidhje fare ... thjeshte nje cop injorante

  Ledio AlmadhiLedio Almadhi21 päivä sitten
 • E falenderoj Zotin qe nuk e shikoj me kete emision...para disa puntatave dmth para rastit te “bujshem” mes Teas Beartit dhe Andit me nuk e kam shiku, rasti i ketyre dhe ajo kryekurva Olsa si me thene ma kan vulose qe mos ta shikoje me...keto “emisione” dhe tjerat jam binde qe ne to ska vlera, ska turp ska kulture, por ka vetem lakuriqesi bullizem sharje fyerje pa ndale, keshtuqe njerez te dashur shfrytezojeni kohen per dicka me me vlere, sepse keto jane biznes per “ATA” dhe humbje kohe per JU!

  Silenciator /Silenciator /21 päivä sitten
 • Don Xhoni tallava fiworld.info/goon/h2fdvWnatZeQbWg/videot.html

  ArkivaMusicArkivaMusic21 päivä sitten
 • Uaaaa😱

  nertil Islamajnertil Islamaj21 päivä sitten
 • Mbulle

  My tararaMy tarara22 päivää sitten
 • Po si nuk doli nje njeri qe ta kuptonte qe e gjitha kjo eshte nje skenar dhe ata akoma jane duke aktruar dhe duke bashkepunuar me programin.. Edhe pse kane dale nga emisioni jane akoma brenda skenarit , e kuptoni ca po them apo jo . ( E gjitha kjo ngjall interes edhe diskutim dhe perkthehet ne money per te gjithe o njerez). Shikoni beni diçka per veten dhe jetet tuaja per pasardhesit tuaj sepse kta kane llogari te rende.

  capo rikocapo riko22 päivää sitten
 • Z0g0g hd

  Halili SkenderHalili Skender22 päivää sitten
 • Dikush ti sqarojë Fatmës që thuhet domethënë, dhe jo domthën se na grrici veshët

  Arla HyskoArla Hysko22 päivää sitten
 • Haha jau ka rras Bearti mir

  Shqiptar DeqaniShqiptar Deqani22 päivää sitten
  • fiworld.info/goon/qazW0bKUtmegjmg/videot.html Shqipja, plas bomben tjeter konkurentet brenda perputhen jane k....

   Music LiveMusic Live22 päivää sitten
 • ca esht bo melisa me ato luk ashtu si idiote mi

  dafinaa islamidafinaa islami22 päivää sitten
 • Sa e bezdisur kjo melisa

  Athina SinaAthina Sina22 päivää sitten
 • Lediana si lop flet e vepron nuk e ka iden as se qfar flet

  niemandniemand22 päivää sitten
 • Akoma me keto prostituta ne tv erdhi vera gati per Dubai edhe rrugeve te europes fillojne Pune eskorta ( PROSTITUTA me fame)

  Remy RemysRemy Remys22 päivää sitten
 • Andi nuk genjeu aq ishte kontrata 5 mije ero per ju produksjon palocoje

  Emil LleshiEmil Lleshi22 päivää sitten
 • Emision i shpifun megjith protagonistet e emisionit Pisa jashtqitja e shqiptareve jeni 😊

  Riad CelufiRiad Celufi22 päivää sitten
 • Kjo melisa kot flet Kjo i di te gjitha deri sa eshte me Andin bashk Ndaj rri si pule e lagur

  Ervin AliajErvin Aliaj22 päivää sitten
 • Po unë mendoji që po tallni

  Miri MuçaMiri Muça22 päivää sitten
 • Mbylleni emisjonin njerz te korruptuar

  Leandro HametiLeandro Hameti22 päivää sitten
 • Kjo bora sa e pa cipe osht, nderkohe qe e nderpert arianin duke dhen nje mendim, i drejtohet duke i then me fal Arian ta mbaroj 🙄, po ti moj pse e nderpret ate ne gjyst e pa edukat, plus osht me i moshuar se ty

  im your fantasyim your fantasy22 päivää sitten
 • POR,POR,POR,POR,POR,POR,POR,POR,POR,POR,POR,POR,U SHPORFSH ti bashke me gjithe seriozitetin tend krejtesisht finta ( fallco) si mund ti te dilje ndryshe duke marre parasysh jeten tende REALE.

  ALBANA HAXHILLARIALBANA HAXHILLARI22 päivää sitten
 • A jom e vetmja qe me acaron buza e shtrember e sindit sa her fol 🙄

  im your fantasyim your fantasy22 päivää sitten
 • Ckeni mo me tean se keni inat se ju doli vertetat sa te cmendur jan ato njerz qe ju shikojnë humbin kohen mu me dilni ne rrjete sociale ne vertet nk ju shikoj fare po fare,ja si ben kjo lesh kuqja geg mek se flet fjalet qe ja thojn kufje ikni fallso

  Emma EmmaEmma Emma22 päivää sitten
 • E kuptoni sa kot ja fusni! Ja ben Bora ja kontrata dy faqe vetem esht pse ku esht e frikahme kjo, nderkohe tregon vetem faqen e pare ku shkruhet emri dhe vendlindja! Keshtu mundohen tja hedhin kto! Na trego pra pikat ate donim te dinim ne!

  Desara LekaDesara Leka22 päivää sitten
 • per te gjith qe kini share anen besoj e kuptuat sa pa ment jini

  Baggelis NtisiosBaggelis Ntisios22 päivää sitten
 • Arjan je njeri me vizion i durushem.po te ishte ne ate vend qe je ti ja kisha hequr mitralozit karikatorin.Te lumte o Arjan.

  ziko zikoziko ziko22 päivää sitten
 • Bora ! Vol mi Gove me me avash jo si mitraloz i prish se na e bone corbe qe esht thartuar nuk u more me hall apo i dini juve dhe gjoja i dime edhe ne . Terr e Terr e na hutove.

  ziko zikoziko ziko22 päivää sitten
 • Bravo Arjanit, bigg UP per ty

  Miss Ela HoxhaMiss Ela Hoxha22 päivää sitten
 • Boll mashtrut shef sa bukur i keni msu me fol te gjithe MASHTURSA !

  Hana GjorllakuHana Gjorllaku22 päivää sitten
 • Per 15mij € ne muaj e nxorri Mamin ANDI. BRAVO CUNI MAMIT TE BUKUR

  Mario ALBMario ALB22 päivää sitten
 • Like aj qe hin veq me i lexu komentet😂

  flutura spahiuflutura spahiu22 päivää sitten
 • Bora i nderpret fjalen Arjan Konomit . Turpi zotit .

  xhoi jahajxhoi jahaj22 päivää sitten
 • kot mundoheni ti shpjegoni dhe te manipuloni publikun sepse te gjith e kan marr vesh te verteten

  any nameany name22 päivää sitten
 • Bora femer pa pike respekti,nuk len njeri te flasi te gjitheve ua ndrepret fjalen me friken qe do i shkaj goja do nxjerrin te vertetat,sidomos Arjanit pa pik respekti non stop ia nderpret fjalen sepse ai eshte i sinqert dhe mund ti nxjerr zbuluar.

  Linda BytyqiLinda Bytyqi22 päivää sitten
 • hani mut me kileeeee

  Solid LedjoSolid Ledjo22 päivää sitten
 • Per nje dite ky program ka mbi nji milion views . Hajde shqipetare hajde,nejse a jeni te gjithe bashke me 25 prill?

  Sokol AllarajSokol Allaraj22 päivää sitten
 • Fake

  Hasan AHasan A22 päivää sitten
 • E treguat se kush jeni, po nuk bet sic do Olsa ja merr I direkt Instagramin dhe e poshtroni para botes nje 21 vjecare, ju si program manipuluat me imazhin e saj turp tju vije! Per ndryshe nuk ja kishit bllokuan Instagramin.. Nuk merreni me ngjarje te renda si perdhunime e vrasje po si ta ulni nje femer.. Turp tju vije,ajo Mund te bej cte doje me jeten e saj,na paska genjyer neveeee Mos pyet mashtruse Olsa nuk e besoj se Tea ka genjyer qe ju keni qen ne dijeni..por juve u rritej audience vetem nga ato 2 personazhe..une qe dua ta ndjek e ndjek prap add e saj eshte teadhefluffy DUKEJ edhe gazetare tek shqipria live se I xhelozonin pse ka 500k po me besoni se prap do I ndertoj Ajo.. Se xhdo Konkurrent qe ka dal prej aty u ka nxjerr Masken, edhe vet bearti kur doli Tha se ka voice dhe shum fakte prandaj nuk e nxorre ne gjygj se do humb it jo qe jeni aq te mire se ate qe mundesh it ja morret Teas menjeher..shqipja na u be spiuni botes po ate duam ne shqiptaret Spiunat...

  ArushArush22 päivää sitten
 • Shyqyr erdhi Melisa

  Elzan RizoniElzan Rizoni22 päivää sitten
 • Shumica nga kto jasht programit qihen shqepen

  Kevin PfeifferKevin Pfeiffer22 päivää sitten
 • Arjan Konomi nuk je ti per ne kte emision kisha shum deshir ta ndiqja kte emision por qenka falls cdo sekond Arjan Konomi meriton ne ndonje emision edukativ te jesh apo ne drejtime institucionale te larta qe tju japesh drejtime te duhura jo ne kte emision leri ato flluskat e sapunit qe perfaqesojn ate emision respect Arjano .

  Kimet AjaziKimet Ajazi22 päivää sitten
 • Keto emisione, interneti, televizionet, muzika, etj, ne vend te sjellin argetim, edukim tek shoqeria por vetem e degjenerojne ate. Sjam me enver hoxhen por ai bente mir qe nuk e lejonte te degradohej arti keshtu. Keto e kane degjeneruar rinine e sotme

  Robert ZakuRobert Zaku22 päivää sitten
 • penaliteti do te jete thjesht 5000 euro hahahahahhahah thjesht 5000 euro jan si beni dhe ju

  Devi PanoDevi Pano22 päivää sitten
 • Sindi na i shpife me kto buzet kush ti ka lyer sikur t ka dhjere

  Devi PanoDevi Pano22 päivää sitten
 • Tju vjen turp producionit ja keni blloku istragram e yut te tehes

  Jonny J788Jonny J78822 päivää sitten
 • Po ec o Bora ca na tregon kontraten se mos do i nxirrni te gjitha ne televizion para publikut

  Hitet ShqiptareHitet Shqiptare22 päivää sitten
 • Po sa genjeni!! si ka munsi gjith ai tv dhe me nje kontrat sikur po shisni derra pa nje stam pa vul! Apo hajt kete ginjeni me shum ete justifikoheni.. dhe i derguat badigardat andit pasi foli!!

  djali puntor!djali puntor!22 päivää sitten
 • Mos e humbisni kete video ,kan ber editime per te qeshur me kafsh te teas andit dhe beartit 🤣 esht lot mos e humb ➡️fiworld.info/goon/dYHU1IC2yJygfYk/videot.html

  Perputhen OfficalPerputhen Offical22 päivää sitten
 • kur flet kjo melisa mvje tvjell🤮

  Mad CobraMad Cobra22 päivää sitten
 • Deri para pak minutash fole ca gjona drejta, pastaj e dhj** duke then qe Andi e Tea shkalluan nje Shqiperi te ter?e ke seriozisht ti? I plasi ka** nje pjese te madhe te popullit shqiptar se cfar beri Andi dhe Tea, as qe i rruhet fare se populli ka halle tjera sa dush, bile nje pjes e madhe as nuk ja di ekzistencën kti lloj emisioni, dhe nje pjesë tjeter (ku boj pjesë dhe un)kam fillu t'a ndjek tashi von per t'vetmen arsye me kalu nja i or kohen dhe me pa kur zihen karakurvat me njona tjetren dhe kur zihen po ashtu kta "burat" gjasme bojn si cuba per ti mbrojt, ja per kte e shikoj un, me pak fjal per te tall ka*** nja i or

  Tani TrTani Tr22 päivää sitten
 • Ve re qe atdheut nuk po i zë vendi vend, si ne siklet duket,a thu do e ken kap dhe ate ne foto me dashnore?ca spret prej ktyre "burave" dhe "femra" qe jan ktu,kta turpin e hajn me buk

  Tani TrTani Tr23 päivää sitten
 • A kjo fatma duhet me digjeneru femer kot... ju permend veq famen ske pse me jau permend asht diqka qe e kan arrit vet me zotsit e veta perputhje ka pas edhe vjet po jam kto konkurent qe kan arrit kan shum me zotsin e vet dhe fatma nuk esht asgje para ktyre

  Djal TropojeDjal Tropoje23 päivää sitten
 • Tashi kush do dali

  Blendi GashiBlendi Gashi23 päivää sitten
 • Po kjo Sindi ci ka kto buz si sum pule

  Tani TrTani Tr23 päivää sitten
 • Plot twist.Bearti ja futi balonin Tea's

  Alb4everAlb4ever23 päivää sitten
 • Gjith njesoj jeni , baxhella, edhe ju qe flisni gjoja se prisja ndoshta bëni dhe mo keq ,duhet me pas llogjik shum te dobet me besu qe realisht ju keni qellime te pastra me gjet ktu ke kjy palaço emision partnerin e jetes tuaj,do ishte absurde t'a mendoje, ajo Femer apo mashkull qe e mban veten serioz te ndershem partneren e tij te jetes e kerkon jasht ,jo ktu,kshuqe perfundimisht them pa pik dyshimi se kjy esht emision mistrec dekostruktiv, mjer brezi ri me cfar"ushqimi" po rritet, realisht m'vjen shum keq per femijet adoleshentet e sotem

  Tani TrTani Tr23 päivää sitten
 • 5 mije euro job po u largove nga emisioni po ju i paskeni marr peng njerzit ne ate emision pra nuk mund te tërhiqen dot mbrapshtë vetem per ket do ju hidhja ne gjygj si produksion, ato filluan te aktronin dhe nuk u tërhiqeshin dot me, kushedi sa pisllëqe te tjera ekzistojnë ne ate kontrate pse nuk e lexoni komplet, un dyshoj qe ato qe ke ne dor nuk eshte originalja shpresoj qe andi te kete nje kopje, i kaluat ne depresion njerzit aty brenda qe nuk tërhiqen dot mbrapshtë nga frika e 5 000 erove, rrini pa merak publiku shqiptare eshte rrit me padrejtesi dhe gjëra falso dhe qesh dhe i duket normale gjithcka ngrini ne kembe

  A GA G23 päivää sitten
  • Ajo qe është e paster nuk e tradhton ftytyra bravo kësaj bjondes qe si di as emrin bravo

   A GA G23 päivää sitten
 • Emisjon me pa real ngjith historin e shqipris turp.

  burim bexhetiburim bexheti23 päivää sitten
 • Fatma duhet te jet opinioniste e perhershme e Per💋

  Clayde ClaydeClayde Clayde23 päivää sitten
 • Me duket mua apo Bora ka mesuar permendesh reklamen e Açaione??

  MatildaMatilda23 päivää sitten
 • Qysh rrejn

  Charli DameloiCharli Dameloi23 päivää sitten
 • Allish-verish- TURQISHT Riskuar- ANGLISHT Po fol shqip o Fatma se na e shpifeeeee

  A AA A23 päivää sitten
 • Sindi gabele e vogel, te ik buza shtrembt si mal me gunga nga silikon tullumbacja

  channel illyrianchannel illyrian23 päivää sitten
 • Muzik

  Ferdinand CukuFerdinand Cuku23 päivää sitten
 • O popull ,keta tallen me ne dhe nuk i mund njeri sepse ju vazhdoni 1 ml klikime akoma.Olsa po kenaqet nga e gjithe kjo,se ne vdesim per thashetheme. Dhe jam e bindur se Andi me Tean u perdoren por nuk kane shans tja dalin me ata,do humbin prap.Ju mos beni unfollow atyre ,po kesaj loje qe luhet aty ,qe nuk eshte emision dashurie por harem.Te gjith aty shtiren.Keq me vjen por dhe Arjani sme duket real sepse po te ishte i drejte do kishte ikur nga emisioni.Ëhë dhe dicka,Antonela te Prime kishte harruar te hiqte unazen e marteses me duket. 😂

  Comenter ONLYComenter ONLY23 päivää sitten
 • O Fatma po pyet nje her produksionin mbase e bere edhe kte loj 😂😂😂😂

  Elson SulaElson Sula23 päivää sitten
 • Met emisoni tu sqaru akuza ska lidhje me.perputhje

  Flutra AtipiFlutra Atipi23 päivää sitten
 • Nuk jane njerzit budallenj olsa

  Ilian VanellaIlian Vanella23 päivää sitten
 • Vec tu rre popllin bojn lek kto kudo vec Politik

  Jurgen MucaJurgen Muca23 päivää sitten
FIworld