Sindi dhe Melisa shpërthejnë kundra njëra-tjetrës, Melisa le studion - Përputhen, 30 Nëntor 2020

30.11.2020
1 414 368 Näkymät

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on FIworld Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Kommentteja
 • Ja ka fut sindi melises ktu hallal

  Jimin_mochis ArmyJimin_mochis Army3 tuntia sitten
 • S'po kuptoj perse u ofendua Melisa kur shoqja tha te verteten 🤣🤣🤣

  Markel DudaMarkel Duda8 tuntia sitten
 • Sindi me se e dret

  Toni KlintoniToni Klintoni3 päivää sitten
 • Melisa mos ik nga studjo sepse je shum e shum e bokur!?

  Edisoni EdisoniEdisoni Edisoni7 päivää sitten
  • Melissa mos ik te lutem

   Edisoni EdisoniEdisoni Edisoni7 päivää sitten
 • Sindi bukurosheee♥️♥️

  Fitore GashiFitore Gashi8 päivää sitten
 • Mbasi u qu prej karikes dmth koka e vertet hahahah

  denis j.denis j.9 päivää sitten
 • Melisa e.tepron.me.ofendimet,dhe.le.te.mos.hidherohet kur e ofendojne.te.qerat

  Drenita_elkajan DrenitaDrenita_elkajan Drenita10 päivää sitten
 • Ate beni ju eshte turp mi

  ZadeZade12 päivää sitten
 • Sindi nekaut melisen rundin e 12 😂😂

  Hamit HajraHamit Hajra14 päivää sitten
 • O melisa kape per flokesh ate sindin

  Lirim ElmadhiLirim Elmadhi15 päivää sitten
 • Shume gabim morali osht shum i shejt bravo sindi

  Laurent MorinaLaurent Morina15 päivää sitten
 • Sindi turp. Te rroftë shkolla. Je pa edukate pa lidhje.

  Γιολαντα ΚοδεληΓιολαντα Κοδελη16 päivää sitten
 • shko moj e virgjer u bere ti ti thuash ashtu melisses ik m bjeri vjolines

  BatBoiBoxer 3DBatBoiBoxer 3D16 päivää sitten
 • Pse e shajte ashtu Melisen te gjith tufa shkoi mas Melisses

  Zaim ElshaniZaim Elshani20 päivää sitten
 • 🤣🤣🤣

  Valentina BeguValentina Begu24 päivää sitten
 • Sindi pa' lidhje..kalama..esht e pasigurt ne vetvete

  KaterinaSalKaterinaSal25 päivää sitten
 • Them se Sindi gaboi me ato llafe te renga qe i tha Melises .Jam e sigurt qe foli pa u menduar as vet ajo se kuptonte cfare thoshte!!

  Sonia ToliSonia Toli26 päivää sitten
 • sindi nuk di se qka thot

  Anisa MakicaAnisa Makica26 päivää sitten
 • Mesisa u😪

  Xhuljan ReciXhuljan Reci26 päivää sitten
 • O sindi shume mir ja bere

  Cicoovocxi TzitoztziotzztoCicoovocxi Tzitoztziotzzto26 päivää sitten
 • Sindi ti je fut ne mes ulkonjave 🤪🤪🤪

  Arturo XheliArturo Xheli27 päivää sitten
 • Kjo sindi sikur te han buken ben thuj ti se ka kap qellin me dor ik mi ik gjej naj nje vetem ik qe aty jo per gje po edhe nga yotube qe ndjekim kete emision e di sa te urrej pz vdekja ime femrat llastica si ti

  megi megimegi megi27 päivää sitten
 • po je ti e virgjer une do varem te ura mifolit

  Refit MysliRefit Mysli28 päivää sitten
 • me emisjon i degjenerum ska ca sboni per audjenc po ju lumt kur vin ato vajza te ju

  Refit MysliRefit Mysli28 päivää sitten
 • Sindi ma xi se melisa jqr

  RRexhepii rexhoowRRexhepii rexhoow28 päivää sitten
 • E coni ne romani se sban per shpi

  Andreea AlleaAndreea AlleaUukausi sitten
 • E ofendoi duke thënë se : Di të bëjë vetëm make up Melisa ! Melisa bën shkollën e mjeksisë dhe është balerinë . Ajo është një yll aty ✨✨🌟

  Orjada StafaOrjada StafaUukausi sitten
 • Ajo Sindi flet pa lidhje

  Orjada StafaOrjada StafaUukausi sitten
 • Melisa ka të drejtë

  Orjada StafaOrjada StafaUukausi sitten
 • 40:20 momenti per te cilin erdhen te gjithe

  Nearda QosjaNearda QosjaUukausi sitten
 • Bravo sindi ashtu e meritoi melisa se plehre eshte si kjo si ana 1 si ana 2

  next nextnext nextUukausi sitten
 • Sa kot

  Bekim MenxhiqiBekim MenxhiqiUukausi sitten
 • per +25 i keni emisionet jo me +18 , turp turp

  Arban ShakjiriArban ShakjiriUukausi sitten
 • Oo mir je bani Melises !!

  Val GjoniVal GjoniUukausi sitten
 • Pasha Allahun melisa esht ma e mira ne cdo video gjith here kom deshir ti them e duaaa

  G BerishaG BerishaUukausi sitten
 • Ju lutem mos e lollni trunin se kto. Pasoje do i keni mos flitni para trunit se damtoni veten tuaj

  Marklelaj555 Mark1Marklelaj555 Mark1Uukausi sitten
 • Emisjoni ka faj mos e lollni trunin shum se kto pasoja do i keni ne tru

  Marklelaj555 Mark1Marklelaj555 Mark1Uukausi sitten
 • Kķñkknm f*** dich f*** dich

  Memet JakupiMemet JakupiUukausi sitten
 • O melis mos u merr me kta qe ta kan inat e sidomos kjo budalloqk

  Erlisa KrasniqiErlisa KrasniqiUukausi sitten
 • Fatjon dil ne takim me Anen

  Ejup IsmajliEjup IsmajliUukausi sitten
 • I lumte Sindit👏. Është ajo që e përsos një femër dhe jo ta bej pis si Ana, Tea, Melisa... E ruan virgjërin e saj dhe eshte krenare per kete👏👏👏 Nuk e ruan cdokush kete si Sindi❤

  Leoresa ZhabariLeoresa ZhabariUukausi sitten
 • Melisa esht baxhelle nga ato qe shkon ne tualet te mbaroj pune tjetri.Pse e mburrni kot

  Ina IsenajIna IsenajUukausi sitten
 • Ju lutem largojeni Sindin nga emisioni like komentin kush mendon kshtu

  Dafina ZeqiriDafina ZeqiriUukausi sitten
 • Per nje ore ne marrim 1.3M shikimie waw ca rekordi idiot! Bota 1 sekond 5M shikime imagjino 24ore! Shqiptaret me ca e kalojne kohen!

  AsiaAsiaUukausi sitten
 • Sindy me me Mevlanin shkojn

  Hope NewHope NewUukausi sitten
 • Te drejt ka

  Hope NewHope NewUukausi sitten
 • Sindi ka shummmmmmm te drejt bravo sindi je me e mira

  Marjo PellumbiMarjo PellumbiUukausi sitten
 • Sindi thu tkam vu kamen nbak eee eee . Thu kam shkolle Po je njeri i Pa formu acaruse .Ma mire mos komento idiote??

  lina lindalina lindaUukausi sitten
 • Hahahhahahahhahahshshshshsshshahahahhahahahahahahahahahahahahahahahaha

  Kreshnik TahirajKreshnik TahirajUukausi sitten
 • sa mir qe zien dy te dashur ok shum mir lle mua me pelqen 🤴👸🇦🇱🇧🇪😛😛😘😘😘😘❤❤👏👏👏👏👏👏👏

  Kastriot AsaadKastriot AsaadUukausi sitten
 • po kto jan veq reklama me neveritin keto gjera te pa vlera

  Blerim LikaiBlerim LikaiUukausi sitten
 • Check this song 🎧🤗😍 fiworld.info/goon/gayYtH2Y1Hx_gXk/videot.html

  Football InternationalFootball InternationalUukausi sitten
 • Check this song 🎧🤗😍 fiworld.info/goon/gayYtH2Y1Hx_gXk/videot.html

  Football InternationalFootball InternationalUukausi sitten
 • Milas shum mir por mevlani nuk din shka flet

  Adnan SaitovskiAdnan SaitovskiUukausi sitten
 • Ana drejtuar melises:shuj mos kaj se un ka me ta jep fatjonin ty shuj💔

  garena free firegarena free fireUukausi sitten
 • Pershendetje miq flm per mbeshtetje kjo esht faqja ime reale rsp kush ben sub ju rujt zoti ❤️ ❤️ ❤️ ✅🔥

  Bʟᴀcᴋ 777Bʟᴀcᴋ 777Uukausi sitten
 • Ana ma emira

  Lela SkerajLela SkerajUukausi sitten
 • program koti gjith aktor jeni !!

  Albert KosovaAlbert KosovaUukausi sitten
 • Kush mendon se Sindi esht budalle sdi qa flet 🤬

  Diana HelenaDiana HelenaUukausi sitten
 • Fund te fundit sindi e perkran te gjithe kir u grit respekt...po ti melisa qek nje kokerr kirve qe se ki iden po ine dhe te kolupja me qenin nuke te fus ty te besh seks se shum femr dele 🐏🐏

  Soni AliaSoni AliaUukausi sitten
 • O mevlan hajde te blej 1 pale koshe se le name me ato cica si ne 1997 dhe 1 vethe do ta coje ne hunde 😂

  Soni AliaSoni AliaUukausi sitten
 • Ky program po tregon vetem degradimin e shoqeris shqiptare! Nje femer qe thot nje gje te till un ja Kisha shkul nje nga nje krejt floket, pervec ksaj pse i djeg ksaj, s’esht e thene se cdo muhabet qe ben melisa esht per ket.. femer injorante...

  Edona DodaEdona DodaUukausi sitten
 • Aja ka vlera sipet deri per ni kafe respekt......

  Naser BajraktariNaser BajraktariUukausi sitten
 • emision fantastik fiworld.info

  Keshilla te dobishmeKeshilla te dobishmeUukausi sitten
 • Shikoj që sa herë dikush fillon ngacmon ndjenjat e tjetrit, të tjerët fillojnë e gjykojnë me soj soj epitetesh. Këto ngacmime sigurisht që e stepin gjithkënd në atë pozitë dhe e vendosin përpara tabelës së qitjes për t`a "ri-edukuar" sic bëhej në kohë të komunizmit. Vet dashuria nis nga një lojë dashurie, dhe pikërisht nga këto ngacmimet/flirtrimet. Mendoj që në vend që cdokush aty që diskuton duke drejtuar gishtin tek tjetri, le ti bëjë përpara se të llapi pyetjen vetes: sa i ndershëm është në radhë të parë me ndjenjat e veta? Vetmashtimi vjen si pasojë e mohimit të të drejtës së vepruari sic e ndjen dhe në dashuri nuk kërkohet shumë filozofi por ndjesi. Ka patur shumë raste që pikërisht këto gjykime e kanë bërë një cift aty të zbehet me njëri tjetrin dhe më e keqja e kanë bërë personin edhe të gënjejë veten duke mohuar atë që ndjen. Shoqëria shqiptare është një shoqeri që akoma nuk është cliruar nga prangat e së kaluarës dhe nëse ky grup fillon drejtohet me "moralin" e publikut, të gjitha zgjedhjet që do të bëjnë janë te gabuara që do të kenë pasojë në të ardhmen. Jini të sinqertë me veten dhe respektoni revierën e cdokujt aty, pa i cenuar të drejtat themelore si ajo se si duhet të ndjejë apo si të afrohet. Për Sindin do të thosha që të paktën në aspektin e dashurisë është më mirë të dëgjojë dhe eksperimentojë sesa të kontribojë në diskutim, sepse të gjithë ata që kanë eksperiencë e kuptojnë sa të thata janë mendimet e saj. Për Melisën në botën perëndimore stili i saj erotik është krejt normal, por ndaj edhe bën një kontrast të madhe me atë grup aty sepse ajo sillet si europiane, jo shqiptare. Një vajz europiane di cfarë do dhe di si e kërkon atë, pa dredha. Tea ka frikë të jetë vetvetja, ndaj edhe është aty ku është. Të paktën Tea e kuptoi që nuk ka shumë eksperiencë për të ditur qartë se cfarë kërkon, ndaj edhe eksperimentoi. I uroj të respektojë më tepër veten jo duke dëgjuar fansat por ndjenjat we saj. Ana e parë ka qënë dhe është vajza ime e preferuar e grupit. Kuptohet, sepse që në fillim dinte cfarë donte duke dëgjuar ndjenjat e saj, dhe prap lufton për lumturinë e saj. Ana e dytë, është më mirë ti vëri syrin ndonjë djali dhe kur del në takim ti ngacmojë pak ndjenjat e jo ta bllokojë me filozofi koti. Miqësisht.

  luljavioletluljavioletUukausi sitten
 • Wat 1.M por qka por lop po njez lop😂😂😂😂

  Muharrem 15Muharrem 15Uukausi sitten
 • o ana e re qe po i thua mevlanit i njejti me te gjitha vajzat , si deshe te jet fake te ndryshoj personalitete me secilen prej vajzave ?

  laka sitrolaka sitroUukausi sitten
 • So si diskutim se çdo herë ajo dhe të tjerët e ofendojnë tek pjesa e virgjërisë

  Linda BaqajLinda BaqajUukausi sitten
 • E meritoi

  Linda BaqajLinda BaqajUukausi sitten
 • Bravo sindi

  Linda BaqajLinda BaqajUukausi sitten
 • Po ik moj Sindi shko piqu se ske pik truri lere ket emisjon se nuk esht per ty

  Claudia StephanClaudia StephanUukausi sitten
 • Melisa dhe fatjoni shkojn si par

  shy_wolfUwU 054shy_wolfUwU 054Uukausi sitten
 • Shume e keqe kjo ana e shemtuar

  shy_wolfUwU 054shy_wolfUwU 054Uukausi sitten
 • Me kan e vergjer nuk del aty dhe nuk flet kaq kollaj per s.. lopa niher

  Ide AziIde AziUukausi sitten
 • JAM KENAQ ME ANEN ISHTE SUPER KUR ANA JA FUTI SHPULLE FATJONIT ESHT LOTTT

  Dea VasiliDea VasiliUukausi sitten
 • SIND MOS BEJ KEQ.....PO EDHE KJO MELISA ESHTEB E LLASTUARR.POR O SINDI PSE FLAT PER VIRGJRIN O ZOT

  Dea VasiliDea VasiliUukausi sitten
 • Ore qfare turpi ku kemi mbet flasin per virgjeri para te gjitheve pa pik turpi. Ku po shkojm me ket bote keshtu mor te flasin tema te turpshme para te gjitheve pa pik turpi haj medet sa analfabeta

  Leo DardaniaLeo DardaniaUukausi sitten
 • ❤️🥰💎

  Lorena FerrajLorena FerrajUukausi sitten
 • fiworld.info/goon/p6rDzpuY2YeMd2w/videot.html

  AJLA CHANNELAJLA CHANNELUukausi sitten
 • Tgjithe nacot dolen me I dhane nga nje kafe #Melises 🤣🤣🥵

  salsano cashsalsano cashUukausi sitten
 • Emri melisa ne gjuhen Greke mund ta parkthet si (MELI)-SA ose ME-(LISA) 😉🤣🤣

  ber bsber bsUukausi sitten
 • Ni kojshi i jemi e ka ni delme hahaha qe doni me ndrru me anen veq duhet me ja jep edhe do pare ati kojshis hahahhahha

  Adrian KokosAdrian KokosUukausi sitten
 • Turp m’kishte ardh me dal ne emision si puna e ktyre , zoti kond se ka lon pa nafaken e vet , po na shqiptart jena tu shku drejt fundit. Per kto shkaqe bohen edhe terrmetet edhe na mbyt varferia dhe ne fund bishtin nalt .skom pa kshtu fukara e bishtin te nalt bravoo veq perpara hahahahha luva baboo hahahaha edhe qat anen kap ndrrone me naj kuder e kish ndreq emisionin hahahah melisa hajde ne kosov martohesh neser

  Adrian KokosAdrian KokosUukausi sitten
 • Sikur tu kapnin pėr flokèsh Melisa dhe Sindi,do mernin dhe mè shumè se 100,000 klikime,e humbèn rastin kot😎

  Lali SinaLali SinaUukausi sitten
 • Plz me ndihmoni me nje subscribe

  Art WorkArt WorkUukausi sitten
 • Turp Sindi! Turp!

  cristalcristalUukausi sitten
 • Moj sindi moj k... me patent qe ben si e virgjer

  Laurela DervishiLaurela DervishiUukausi sitten
 • You are the stand ??

  Valdano LulajValdano LulajUukausi sitten
 • Tamon gabelic kjo sindi tybe kjo virgjer msa nena jem tregon fjalori has errugave 😂🤣

  Leona LeonaLeona LeonaUukausi sitten
 • Sindit esht teper gabim .. melisa eshte gabim edhe budallace se sja ka kersit ndonje shpull. Edhe tja fikte dritat

  Florin PjetriFlorin PjetriUukausi sitten
 • Please subcribe me!! Ja vlen😊

  Dim Gjithcka Per MakinatDim Gjithcka Per MakinatUukausi sitten
 • Po kjo ka bredhur gjith boten dhe thot jam e virgjer 😂😂😂 me dor e ka mbajtur kjo

  Elson SulaElson SulaUukausi sitten
 • Po kjo ka bredhur gjith boten dhe thot jam e virgjer 😂😂😂 me dor e ka mbajtur kjo

  Elson SulaElson SulaUukausi sitten
 • Po kjo ka bredhur gjith boten dhe thot jam e virgjer 😂😂😂 me dor e ka mbajtur kjo

  Elson SulaElson SulaUukausi sitten
 • Po kjo ka bredhur gjith boten dhe thot jam e virgjer 😂😂😂 me dor e ka mbajtur kjo

  Elson SulaElson SulaUukausi sitten
 • si rri memeci aty gsti per ngrohtesi qirje tpameshirshmr sindit 😂😂😂😂

  the real worldthe real worldUukausi sitten
 • Kto jan humorista tgjith

  Noel ArapiNoel ArapiUukausi sitten
 • Pershendetje Miq Kjo eshte adresa ime e vetme ne FIworld , Subscribe qe te kapim 1000 subscribers 😊

  Bora ZemaniBora ZemaniUukausi sitten
 • Per zotin mjaft mir ia ktheu per mendimin tim, perderisa “virgjeria” e Si dit osht bo objekt diskutimi aty ne studio, kur skam ca thon ato kapen tek vitgjeria dhe ne ate moment fapp lindi debati dhe kalojme minutat e gjitimit se vrj jan bo gati 2 muj aty skan ca tthon te shktretit mo🙄😫

  flor lapallariflor lapallariUukausi sitten
 • Emision aktrim asgje fare

  Endrit BahtiriEndrit BahtiriUukausi sitten
FIworld